Psühholoogi vastuvõtt

Psühholoogilisele nõustamisele võib pöörduda väga erinevate probleemidega nt liigne ärevus, depressioon, sõltuvusprobleemid, lahutus, lähedase kaotus, ülekoormus või läbipõlemine, toimetulekuraskused tööl või eraelus, probleemsed suhted pere või lähedastega, isiklikud või perekonnaliikme füüsilise- või vaimse tervise probleemid, tööga seonduvad probleemid jne. Psühholoog aitab inimesel analüüsida, mõista ja leida lahendusi vaimse tervisega seonduvatele probleemidele, elus ette tulnud raskustele, leevendada pingeid, mõista oma hirme, mõtteid, tundeid, käitumist, soove jne.

Kui stress, pinged, keerulised sündmused, tervisehäired või erinevad probleemid on hakanud mõjutama sinu igapäevaelus toimetulekut, vaimset heaolu ja enesehinnangut, on psühholoogiline nõustamine probleemide lahendamisel hea abikäsi. Õigeaegse psühholoogilise toe saamine aitab ennetada suuremate vaimse tervise probleemide kujunemist ning seetõttu soovitatakse kahtluse korral pöörduda vaimse tervise spetsialisti poole võimalikult vara.

Nõustamisel aitab psühholoog endast paremini aru saada ning taastada inimese psühholoogilist heaolu ja eneseteostuse võimet.

Vastuvõtu broneerimiseks ei ole saatekiri vajalik. 

Tutvu meie spetsialistidega lähemalt siit.

Broneeri aeg vastuvõtule!

Valige sobiv teenus ja registreerige esimene sobiv vaba aeg vastuvõtule.