Psühhiaatri vastuvõtt

Psühhiaater on arst, kes tegeleb psühhika- ja käitumishäirete diagnoosimise, hindamise ja raviga. 

Psühhiaatri vastuvõtul kuulame patsiendi kaebusi, räägime elukorraldusest ja toimetulekust, varasematest vaimse tervise probleemidest, kaasuvatest haigustest ja ravimite kasutusest. Psühhiaater koostab koos patsiendiga raviplaani. Vajadusel planeeritakse täiendavaid uuringuid ja suunatakse teiste spetsialistide juurde. Psühhiaater kirjutab vajadusel välja ravimeid ja jälgib ravimite kasutamist.

Meie psühhiaatrite peamisteks tegevusvaldkondadeks on: meeleoluhäired – depressioon ja bipolaarne häire, unehäired, ärevushäired, söömishäired, psühhootilised häired, isiksus- ja käitumishäired, aktiivsus- ja tähelepanuhäire, sõltuvushäired alkoholi ja muude psühhotroopsete ainete kasutamisest.

Peale esmast vastuvõttu võib psühhiaater vajadusel teid edasi suunata psühholoogi vastuvõtule. Väärtustame vaimse tervise heaolu tervikuna, pakkudes selleks professionaalset ning teaduspõhist abi. Psühholoogi teenust kasutatakse tihti psühhiaatriga koostöös ning meie majas on selleks ka hinnatud spetsialistid olemas. 

Vastuvõtu broneerimiseks ei ole saatekiri vajalik.